Vastuuhenkilöluettelo

Rakennusinsinööri Pasi Ahola
Puhelin 040 5349783, sähköposti pasi.ahola85@gmail.com
Pääsuunnittelu, vastaava työnjohtaja

Rakennusinsinööri Hannu Eskelinen, Ins.tsto Hannu Eskelinen Oy
Puhelin 0400 814516, sähköposti hannu.eskelinen@heske.fi
Rakennesuunnittelu, vastaava työnjohtaja, energiatodistuksen laatijan pätevyys

Rakennusinsinööri Mats-Peter Fredriksson
Puhelin 0500 629192, sähköposti info@frendypartners.fi
Pääsuunnittelu, rakennesuunnittelu, vastaava työnjohtaja

Rakennusinsinööri Timo Grönroos
Puhelin 040 510 2625, sähköposti tag@netti.fi
Pääsuunnittelu, rakennesuunnittelu, LVI-suunnittelu, jätevesisuunnittelu, vastaava työnjohtaja, energiatodistuksen laatijan pätevyys, KVV-työnjohtaja, LV-työnjohtaja

Rakennusinsinööri Kaija Hakoköngäs
Puhelin 044 2233533, sähköposti kaija.hakokangas@kymp.net
Pääsuunnittelu, rakennesuunnittelu, vastaava työnjohtaja

Rakennusmestari Osmo Kallio
Puhelin 0400 659742, sähköposti osmo.kallio@raktsto.inet.fi
Pääsuunnittelu, rakennesuunnittelu, vastaava työnjohtaja

Rakennusinsinööri Ari Liljasto
Puhelin 050 5821910, sähköposti ari.liljasto@nannari.fi
Vastaava työnjohtaja, energiatodistuksen laatijan pätevyys

Rakennusmestari Ari Lonka
Puhelin 050 3080321, sähköposti rakennuttajapalvelu.lonka@gmail.com
Pääsuunnittelu, rakennesuunnittelu, rakennuttamispalvelut (tarjouspyynnöt,
urakkasopimukset yms), vastaava työnjohtaja

Rakennusmestari Mika Luostarinen
Puhelin 0400 659140, sähköposti rakluosta@gmail.com
Pääsuunnittelu, vastaava työnjohtaja

Koneinsinööri Allan Metsähuone
Puhelin: 050 9189672, sähköposti info@forestroom.net
Haja-asutusalueiden jätevesisuunnittelu, FISE-B pätevyys, Vastaava työnjohtaja (B- luokan rakennukset), KVV-työnjohtaja

Rakennusmestari Pekka Rantanen
Puhelin 0400 358424, sähköposti pekka.rantanen@peuratalot.fi
Pääsuunnittelu, vastaava työnjohtaja

Rakennusinsinööri ja -arkkitehti Antero Repo
Puhelin 040 5006780, sähköposti arepo@dlc.fi
Pääsuunnittelu, rakennesuunnittelu

Rakennusmestari Arto Saksa
Puhelin 050 4414141, sähköposti arto.saksa@kymenlaatutalot.fi
Vastaava työnjohtaja

Rakennusmestari Teuvo Sinisalo
Puhelin 0400 916846, sähköposti teuvo.sinisalo@sakki.fi
Pääsuunnittelu, vastaava työnjohtaja

Rakennusinsinööri Roger Weppling
Puhelin 041 543 9600, sähköposti weppling@gmail.com
Pääsuunnittelu, vastaava työnjohtaja

Rakennusmestari Dennis Wilén
Puhelin: +358405448904, Sähköposti dennis.wilen@spircon.fi
Pääsuunnittelu, rakennesuunnittelu, vastaava työnjohtaja.