Tilanneviesti

sort

Vapaa-aikapalvelut

Pyhtään vapaa-aikapalveluiden liikuntaryhmät on peruttu toistaiseksi ja liikuntatilat suljettuna yli 15-vuotiaiden harrastustoiminnalta. Alle 15-vuotiaiden harrastustoiminta on mahdollista opetus- ja kulttuuriministeriön ja Terveyden ja hyvinvoinnin laitoksen antamaa  hygienia- ja turvaohjetta noudattaen.

Pyhtään vapaa-aikapalvelut toteuttaa liikunta- ja nuorisopalveluja kunnassa.

Yhteystiedot:
Pyhtään vapaa-aikapalvelut
Motellikuja 4
49220 Siltakylä

Vapaa-aikakoordinaattori
Sami Niskanen
044 767 6676
sami.niskanen@pyhtaa.fi
Vapaa-aikaohjaaja, Ohjaamotyöntekijä
Kirsi Salo
044 770 8338
kirsi.salo@pyhtaa.fi
Nuorisotyöntekijä
Hanna Puhakka
040 710 4683
hanna.puhakka@pyhtaa.fi
Vapaa-aikaohjaaja
Petri Tinell
044 576 7981
petri.tinell@pyhtaa.fi
Liikuntaneuvoja
Pia Hansson
050 535 4199
pia.hansson@pyhtaa.fi
Vapaa-aikaohjaaja
Jari-Pekka Sirén
044 767 6617
jari-pekka.siren@pyhtaa.fi
Liikuntapalvelukoordinaattori
Siiri Kinnunen
044 767 6641
siiri.kinnunen@pyhtaa.fi
Vapaa-aikaohjaaja
Jere Ihalainen
044 767 6763
jere.ihalainen@pyhtaa.fi