Hyvinvointipalvelut

hyvinvointikoordinaattori
Tytti Eriksson
050 473 5717
tytti.eriksson@pyhtaa.fi
luokanopettaja, koulunjohtaja Hirvikosken koulu
Anu Weckman
040 710 4700
anu.weckman@pyhtaa.fi
luokanopettaja, koulunjohtaja Suur-Ahvenkosken koulu
Tanja Wägar
040 710 4706
tanja.wagar@pyhtaa.fi
Huutjärven koulun kouluisäntä
Pasi Pirinen
040 351 7451
pasi.pirinen@pyhtaa.fi
vapaa-aikakoordinaattori
Sami Niskanen
044 767 6676
sami.niskanen@pyhtaa.fi
kirjastotoimenjohtaja
Evan Seppä
040 710 4702
evan.seppa@pyhtaa.fi
förskollärare, skolföreståndare Pyttis svenska skola
Paulina Hentunen
040 710 4704
paulina.hentunen@pyhtaa.fi
oppilaanohjaaja, Huutjärven koulu
Eero Uotila
040 710 4688
eero.uotila@pyhtaa.fi
toimistosihteeri (kasvatus ja koulutus)
Johanna Niemimaa
040 512 9326
johanna.niemimaa@pyhtaa.fi
nuorisotyöntekijä
Hanna Puhakka
040 710 4683
hanna.puhakka@pyhtaa.fi
kirjastosihteeri
Rita Toiviainen
040 710 4685
rita.toiviainen@pyhtaa.fi
varhaiskasvatuksen koordinaattori
Riikka Suurnäkki
044 767 6652
riikka.suurnakki@pyhtaa.fi
klasslärare, skolföreståndare Pyttis svenska skola
Harriet Sillanpää
040 710 4704
harriet.sillanpaa@pyhtaa.fi
varhaiskasvatuspäällikkö
Mari Peltola
044 767 6671
mari.peltola@pyhtaa.fi
toimistosihteeri (kasvatus ja koulutus)
Tiina Eerola
040 710 4680
tiina.eerola@pyhtaa.fi
liikuntapalvelukoordinaattori
Siiri Kinnunen
044 767 6641
siiri.kinnunen@pyhtaa.fi
johtava sosiaalityöntekijä
Satu Siven
044 767 6699
apulaisrehtori
Tarja Riisiö
044 357 5511
tarja.riisio@pyhtaa.fi
iltapäivätoiminnan koordinaattori/Huutjärven koulun IP-numero
Lotta Siikavirta
040 766 9970 (klo12.30–16.30)
lotta.siikavirta@pyhtaa.fi
rehtori
Sari Hakulinen
044 767 6640
sari.hakulinen@pyhtaa.fi
kirjastonhoitaja
Sanna Korkka
044 357 5513
sanna.korkka@pyhtaa.fi