Status message

sort

Hyvinvointipalvelut

Koulukuraattori
Tytti Eriksson
040 7518346
tytti.eriksson@pyhtaa.fi
Luokanopettaja, koulunjohtaja Hirvikosken koulu
Anu Weckman
040 710 4700
anu.weckman@pyhtaa.fi
Luokanopettaja, koulunjohtaja Suur-Ahvenkosken koulu
Tanja Wägar
040 710 4706
tanja.wagar@pyhtaa.fi
Huutjärven koulun kouluisäntä
Pasi Pirinen
040 351 7451
pasi.pirinen@pyhtaa.fi
Vapaa-aikakoordinaattori
Sami Niskanen
044 767 6676
sami.niskanen@pyhtaa.fi
Vapaa-aikaohjaaja, Ohjaamo
Kirsi Salo
044 770 8338
kirsi.salo@pyhtaa.fi
kirjastotoimenjohtaja, hallinto, lasten- ja nuortenosaston sekä musiikkiosaston aineistonvalinta
Evan Seppä
040 710 4702
evan.seppa@pyhtaa.fi
Förskollärare, skolföreståndare Pyttis svenska skola
Paulina Hentunen
040 710 4704
paulina.hentunen@pyhtaa.fi
oppilaanohjaaja, Huutjärven koulu
Eero Uotila
040 710 4688
eero.uotila@pyhtaa.fi
Vastaava varhaiskasvatuksen opettaja
Pirjo Katjo
044 767 6652
pirjo.katjo@pyhtaa.fi
Toimistosihteeri (kasvatus ja koulutus)
Johanna Niemimaa
040 512 9326
johanna.niemimaa@pyhtaa.fi
Nuorisotyöntekijä
Hanna Puhakka
040 710 4683
hanna.puhakka@pyhtaa.fi
kirjastosihteeri, kotipalvelutoiminta, lastenkirjallisuuden teemapaketit
Rita Toiviainen
040 710 4685
rita.toiviainen@pyhtaa.fi
Klasslärare, skolföreståndare Pyttis svenska skola
Harriet Sillanpää
040 710 4704
harriet.sillanpaa@pyhtaa.fi
Varhaiskasvatuspäällikkö
Mari Peltola
044 767 6671
mari.peltola@pyhtaa.fi
Toimistosihteeri (kasvatus ja koulutus)
Carita Liljeqvist
040 710 4680
carita.liljeqvist@pyhtaa.fi
Liikuntapalvelukoordinaattori
Siiri Kinnunen
044 767 6641
siiri.kinnunen@pyhtaa.fi
Johtava sosiaalityöntekijä
Satu Siven
044 767 6699
Apulaisrehtori
Tarja Riisiö
044 357 5511
tarja.riisio@pyhtaa.fi
Iltapäivätoiminnan koordinaattori/Huutjärven koulun IP-numero
Kaisa Silander
040 766 9970 (klo12.30–16.30)
kaisa.silander@pyhtaa.fi
Rehtori
Sari Hakulinen
044 767 6640
sari.hakulinen@pyhtaa.fi
kirjastonhoitaja, aikuistenosaston aineistonvalinta, tiedonhaun opetus
Sanna Korkka
044 357 5513
sanna.korkka@pyhtaa.fi