Hyvinvointipalvelut

Rehtori
Sari Hakulinen
044 767 6640
sari.hakulinen@pyhtaa.fi
Toimistosihteeri (kasvatus ja koulutus)
Carita Liljeqvist
040 710 4680
carita.liljeqvist@pyhtaa.fi
Toimistosihteeri (kasvatus ja koulutus)
Johanna Niemimaa
040 512 9326
johanna.niemimaa@pyhtaa.fi
Koulukuraattori
Tytti Eriksson
040 7518346
tytti.eriksson@pyhtaa.fi
Johtava sosiaalityöntekijä
Satu Siven
044 767 6699
Varhaiskasvatuspäällikkö
Mari Peltola
044 767 6671
mari.peltola@pyhtaa.fi
Toimistosihteeri/laskutus
Tiina Tura
040 710 4714
tiina.tura@pyhtaa.fi
Nuoriso- ja liikunnanohjaaja
Hanna Puhakka
040 710 4683
hanna.puhakka@pyhtaa.fi
Liikuntapalvelukoordinaattori
Siiri Kinnunen
044 767 6641
siiri.kinnunen@pyhtaa.fi
Vastaava ohjaaja
Sami Niskanen
044 7676 676
sami.niskanen@pyhtaa.fi
Nuoriso-ohjaaja
Tomi Pilhjerta
044 767 6617
tomi.pilhjerta@pyhtaa.fi
Ohjaamotyöntekijä
Kirsi Korhonen
044 770 8338
kirsi.korhonen@ekami.fi
Ohjaamotyöntekijä
Jenni Rahkonen
050 4415 919
jenni.rahkonen@pyhtaa.fi
kirjastotoimenjohtaja, hallinto, lasten- ja nuortenosaston sekä musiikkiosaston aineistonvalinta
Evan Seppä
040 710 4702
evan.seppa@pyhtaa.fi
kirjastosihteeri, kotipalvelutoiminta, lastenkirjallisuuden teemapaketit
Rita Toiviainen
040 710 4685
rita.toiviainen@pyhtaa.fi
Luokanopettaja, koulunjohtaja
Anu Weckman
040 710 4700
anu.weckman@pyhtaa.fi
Luokanopettaja
Soile Kopakkala
soile.kopakkala@pyhtaa.fi
Koulunkäynninohjaaja
Teija Nurmiranta
Koulunkäynninohjaaja
Erja Lehtinen
Keittäjä ja siistijä
Ritva Koivula
040 710 4701
Apulaisrehtori
Tarja Riisiö
044 357 5511
tarja.riisio@pyhtaa.fi
Huutjärven koulun kouluisäntä
Pasi Pirinen
040 351 7451
pasi.pirinen@pyhtaa.fi
Skolgångshandledare/eftisledare
Heddy Salokangas
Förskolelärare
Pauliina Hentunen
Klasslärare
Sofia Holmvik
Luokanopettaja
Silja Hartikka
Luokanopettaja
Maisa Turpeinen
Koulunkäynninohjaaja
Maarit Mattila
Koulunkäynninohjaaja
Satu Skoas