• Suomi
  • Svenska
  • English
  • Русский

Hallinto-osasto

Hallinto-osasto


Olli Nuuttila

Kunnanjohtaja
043 820 1000
olli.nuuttila@pyhtaa.fi


Matti Rupponen

Hallintojohtaja
040 749 6659
matti.rupponen@pyhtaa.fi


Sirpa Holm

Hallinto- ja taloussihteeri
040 710 4673
sirpa.holm@pyhtaa.fi


Paula Siira-Nieminen

Toimistosihteeri (hallinto)
044 357 5521
paula.siira-nieminen@pyhtaa.fi


Pauliina Sakki

Kulttuuri- ja matkailusihteeri
0400 587 911
pauliina.sakki@pyhtaa.fi


Marja Lindfors

Valmistelusihteeri (hallinto)
040 710 4671
marja.lindfors@pyhtaa.fi


Tiina Tura

Valmistelusihteeri
(Kotihoidon ja päivähoidon laskutus)
040 710 4714
tiina.tura@pyhtaa.fi

Taija Paju
Toimistosihteeri (tekninen)
040 710 4698
taija.paju@pyhtaa.fi


Sanna Setälä

Valmistelusihteeri (rak.valvonta)
040 710 4709
sanna.setala@pyhtaa.fi

Carita Liljeqvist
Toimistosihteeri (opetus- ja nuoriso)
040 710 4680
carita.liljeqvist@pyhtaa.fi


Mette Blomqvist
Toimistosihteeri (opetus- ja nuoriso)
040 512 9326
mette.blomqvist@pyhtaa.fi


Pörri

Virastokissa